לצד זה שרוב חיי אני מוזיקאי ואומן מופיע, הינני גם מורה. אני מתעסק בהוראה פרטית ולימוד סקסופון וקלרינט כבר למעלה מעשור ואני חייב לומר שאני ממש אוהב לעשות זאת!  אני רואה בהוראה ולמידה שיעור חשוב ומספק לא רק לכלי המוזיקאלי אלא גם לחיים עצמם.


המון אנשים אומרים לי שזה תמיד היה חלום עבורם לנגן, ובכן עכשיו זה הזמן שלכם! ללמוד סקסופן בהחלט אפשרי בכל שלב בחיים – גם לילדים בבית הספר, גם לאנשי קריירה וגם להורים בפנסיה.אני מתמחה בלימוד סגנונות מוזיקת פ'אנק, פופ, בלוז וג'אז ובשיעורים נדון בעיקר בסגנונות מוזיקה אלו ונלמד לבצע אותם. נפתח שליטה בכלי עצמו ונעבוד על טכניקה סאונד,קריאת תווים, פיתוח שמיעה, פיתוח רפרטואר ואומנות הביצוע. הלמידה בזמן השיעור הינה קלילה וכיפית תוך המון הקשבה ותשומת לב לצרכיו של כל תלמיד, עם מעקב הדוק אחר ההתקדמות בין השיעורים. נקשיב ביחד למוסיקה ונלמד להכיר את הסגנונות המוזיקאלים, את הסטייל שלהם ונפתח ביחד רפרטואר של שירים נבחרים, על פי הטעם והמתודה שלי וגם עפ"י הבחירה האישית שכל תלמיד ותלמיד. מחיר השיעור הינו 200 ש"ח באיזור ת"א - רמת גןהמטרה שלי בתור מורה היא להנגיש לתלמידים את עולם המוסיקה, ולהרחיב להם את ההנאה מכל סוגי המוסיקה. בשיעורים אנחנו נעבוד לקראת סיפוק והנאה מההצלחות, יחד עם האימון בבית, והידיעה ש"ההצלחה גדולה" מורכבת מהרבה צעדים והצלחות קטנות.


חשוב לי לציין שתהליך למידה בכל תחום הינו אינסופי והשמים הם באמת הגבול כשמדובר במיומנות הנגינה והמוסיקה. אני בעצמי עדיין ממשיך ללמוד ולהתפתח כמוסיקאי ומורה וכנראה שאעשה זאת עוד שלא אוכל יותר מכיוון שהתהליך עצמו הוא מהנה ומספק מאוד ושווה כל רגע.


לכל שאלה אפשר לפנות אליי בשמחה
בואו לנגן!