אם אתם פה, כנראה מגיע לכם מזל טוב! אתם כאן כי אתם מחפשים לחתונה שלכם משהו מיוחד, משהו מקפיץ, חוויה בלתי נשכחת שתגרום לכל האורחים שלכם לחייך. אז נעים מאוד, שמי עודד בן יצחק ואני סקסופוניסט מקצועי לחתונות ואירועים ואני כאן כדי להציע לכם את שירותיי ולנגן בשבילכם בערב המיוחד בחייכם. 

כסקסופוניסט התפקיד שלי באירוע כמו שלכם, הוא לייצר את האווירה המושלמת עבורכם ועבור האורחים בכדי שכל רגע ורגע באירוע באמת יהיה מיוחד במינו, לא רק בעזרת נגינה מקצועית, אלא גם בהופעה כריזמטית ומשכנעת, הרגשת זרימת האירוע, האווירה והאורחים והתאמת הפרופורמנס בהתאם. אתם בטח שואלים את עצמכם איפה ניתן לשלב את נגינת הסקסופון בחתונה? ובכן, התשובה היא בעצם בכל האירועסקסופון הוא כלי נגינה ורסטילי שמאפשר השתלבות מעולה, מתאים לכל סגנונות המוזיקה. למעשה הוא יכול להיות כלי מתוק, שמנגן מוזיקה שקטה ונעימה ברקע אך גם יכול לנגן מנגינה קצבית וחזקה לצד ביטים מטריפים ובכך להרים את רחבת הריקודים בלהבות.


לפני הכל, כדי להבטיח את הצלחת האירוע, חשוב שתחליטו מה אופי החתונה. בהתאם לזה תוכלו לשלב  את נגינת הסקסופון בכמה נקודות במהלך האירוע:   


קבלת הפנים  

מופע של נגינת סקסופון עם שירים וקטעים מוכרים בביצועים רגועים ומגניבים, כדי להנעים ולהכניס  את האורחים לאווירה עד לתחילת טקס חופה.

כניסה לחופה 

נעימת סקסופון עם שיר שנבחר מראש ע"י בני הזוג. זהו הרגע המרגש ועם האווירה הנכונה, זהו גם הרגע שיכול להשאר חקוק בזכרונכם ובזכרון האורחים.   

שלב המנות 

מופע קצר של נגינת הסקסופון ברחבת הריקודים על מנת להנעים לאורחים את הזמן בעת הגשת האוכל.

ריקוד סלואו  

שניכם, במרכז הרחבה, רוקדים לצלילי נגינת הסקסופון בשיר שבחרתם מראש.

לייב און דיג'י 

השתלבות של נגינת הסקסופון לצד הופעת הדיג'יי בשילוב עם כניסה מוזיקלית, מגניבה ומקפיצה לרחבת הריקודים בזמן המסיבה.


אתם אלו שתקבעו איפה הכי נכון לכם לשלב בחתונתכם את מופע הסקסופון.

אז מתי אמרתם שאתם מתחתנים?


שלכם, עודד בן יצחק- סקסופון לחתונה.