סקסופון לקבלת פנים
תכנון אירוע בהחלט אינו דבר של מה בכך. יש הרבה תחומים ודברים שצריך לתכנן ואף יותר עיסוקים ומטלות שצריך לבצע. אבל לפחות את האווירה והמוזיקה בקבלת הפנים של האירוע שלכם אני מארגן עבורכם.
רושם ראשוני הינו דבר בעל חשיבות גדולה כאשר מדובר ביחסים בין אנשים. אמרה זו נכונה גם בתחום האירועים. קבלת הפנים הינה למעשה הרושם הראשוני של האירוע וזו מכתיבה את הציפיה ואת הטון להמשך. לכן כדאי לייחס חשיבות גדולה לקבלת הפנים בשביל שלאורחים יהיה מהנה ונעים וגם לפתח ציפיה להמשך הערב. זה נכון, המוזיקה איננה בראש סדר העדיפויות של הדברים, אבל, אומרים שהאושר נמצא דווקא בפרטים הקטנים.

כשמדובר במוזיקה, בדרך כלל בתחילת האירוע תנוגן רשימה של קטעים מוזיקלים ממערכת שמע שמטרתה העיקרית הינה להיות ברקע וללוות את האורחים בזמן שהם ממתינים לתחילת האירוע. בתקופה שלנו פתרון זה בהחלט הינו יותר ממספק ועושה את העבודה אך אין בזה שום דבר מיוחד. לכולנו יש מוזיקה אינסופית שזמינה לנו בכל רגע נתון דרך הפלאפונים שלנו ואנחו רגילים כבר להיות הדיג'יים של עצמנו. אני בא להציע לכם מוזיקה חיה אמיתית וזורמת עם הסקסופון, רגש חי ופועם, המועבר באמצעות המוזיקה, שתיצור חוויה משמעותית ומרגשת עבור האירוע שלכם.

הסקסופון הינו כלי בעל צבע מיוחד המאפשר להלהיב, לשמח וליצור אווירה נכונה וחיובית בכל אירוע וסגנון מוזיקאלי.
אחרי הופעות במאות אירועים ושמחות, ועם ניסיון של שנים, אני עדיין יכול לומר שכל
אירוע וקבלת פנים הינו מיוחד במינו ודורש ממני את מלוא תשומת הלב הראוייה לו.
לכן אני מבטיח להפוך את האירוע שלכם, בעזרת נגינה מקצועית ואווירה קלילה וכיפית,
לחוויה נהדרת ובלתי נשכחת

לסיכום נגינת סקסופון בקבלת הפנים הינה דרך נהדרת לבנות ציפיה ולשדרג את האירוע שלכם. סקסופוניסט מקצועי שמתחבר אליכם ואל האורחים שלכם ליצירת אווירה נכונה ואירוע מיוחד במינו.