כאשר מארגנים אירוע ומעוניינים ליצור עבור האורחים חוויה חד-פעמית ומיוחדת, הרכב מוזיקאלי או להקה הם בהחלט רעיון נהדר שתהפוך את האירוע למרגש ולבלתי נשכח! כשמדובר במוזיקה, באמת שאין כמו הופעה חיה, אשר זו מסוגלת לחדור הישר אל הנשמה לגעת ולרגש כל פעם מחדש. 

יש מגוון רחב של אפשרויות ולהקות בשוק אשר מציעות מגוון עשיר של סגנונות שונים של מוזיקה, וגם כל מיני הרכבים במבנים שונים אשר מתאימים לסוגים שונים של אירועים או לחלקים מן האירוע. העלות של הרכבים מוזיקאלים משתנה בהתאם לגודל ההרכב, רמת הביקוש ואופי האירוע עצמו. 

בבחירת הרכב מוזיקאלי כדאי להבין פחות או יותר מהו הסגנון המוזיקאלי שאתם אוהבים ואיך אתם מעוניינים  לשלב את הרכב זה באירוע עצמו. למשל אם זו להקה אשר מנגנת ברקע בזמן קבלת הפנים או בזמן האירוע עצמו כדי ליצור אווירה קסומה ונעימה, או למשל לשלב מופע להקה מרקידה על במה בשיאו של האירוע כדי ליצור חווית הופעה אמיתית ומקפיצה אך עם אווירה אקסלוסיבית ואינטימית במיוחד בשבליכם והאורחים שלכם. 

ולפעמים, אנחנו לא באמת יודעים מה אנחנו רוצים, ואנחנו פשוט מחפשים שמשהו יוצא מגדר הרגיל  יכה בנו. ובכן, ריכזתי כאן עבורכם כמה להקות סטנדריות מובחרות והרכבים נועזים ומיוחדים בכדי לרגש ולהעניק לכם את החוויה המיוחדת במינה.


מאדפיל- צמד סקסופונים ביט בוקס

דואט סקסופוני נשמה וגרוב אשר מביא את רוח ההיפ הופ אל האירוע שלכם. ביצועי ביט בוקס מיוחדים ללהיטים מכל הזמנים. מתאים בעיקר לתהלוכה, פריצה במסיבה, מופע קצר, לייב און דיג'י ואף למופע בקבלת פנים


דדיז בראס בנד- תזמורת נשיפה

תזמורת צעידה של כ 8-10 נגנים הכוללים כלי נשיפה ותופים עם רמות קיצוניות של גרוב ועוצמה בלתי ניתנת לריסון! מתאים בעיקר לתהלוכה, מופע על במה או  פריצה במסיבה