סקסופוניסט לאירועים - מדוע כדאי?

מוזיקה באירוע הינו פרט מאוד חשוב שלפעמים יש נטיה לא לייחס לו חשיבות גדולה. מדוע זה כל כך חשוב?


דמיינו שאתם יושבים בבית קפה בשעות הערב ואין שום צליל של מוזיקה שמתנגן ברקע. איך זה גורם לכם להרגיש? אם אני צריך לתאר זאת הייתי אומר שזה מרגיש קצת גלום ומנוכר. ועכשיו דמיינו שפתאם מתחילה להתנגן לה מוזיקה ברקע. אני יכול לומר שעבורי זה מיד משנה ומרומם את מצב הרוח. אבל תשאלו את עצמכם, איזה סגנון מוזיקאלי אתם מדמיינים שמנגן ברקע בזמן שאתם יושבים שם. פופ? ים תיכוני? שירים רגועים? או אולי מוזיקה אלקטרונית? ללא ספק שזו שאלה סובייקטיבית, אבל האווירה בבית הקפה תהיה שונה מאוד אם יתנגן שמה מוזיקה שקטה לעומת מוזיקה אנרגטית. כלומר, אין ספק שלסגנון המוזיקאלי ישנו השפעה מאוד גדלוה על האווירה שהוא מייצר.אז למה בעצם סקסופון ?
כאמור, מוזיה מייצרת אווירה וחוויה רגשית מסויימת, אך כאשר פוגשים אותה בנגינה חיה, חוויה זו מתעצמת לאין שיעור. הסקסופון הינו כלי בעל צליל מאוד ייחודי המאפשר לו להיות מגוון מאוד מבחינה מוזיקאלית, ובעצם הינו מסוגל לייצר סוגים שונים של אווירה והוויה. יוצא מכך שניתן לשלב מופע ונגינה של סקסופון במגוון של סוגי אירועים.
על הצד הרגוע יותר לדוגמא, אפשר לבחון מופע שכזה ברקע של מסיבת קוקטיילים, או קבלת פנים באירוע או בזמן המנות בחתונה.
לחילופין על הצד המרגש ו\או המקפיץ ניתן לשלב את הסקסופון בהצעת נישואיים, באתחתא בין נאומים בטקס או במסיבת ריקודים לצד הדיג'י. אלו כמובן רק דוגמאות נבחרות.


הבחירה להזמין לאירוע נגן סקסופון, משדרגת את האירוע ומעניקה לה ערך מוסף. בתור נגן סקסופון מקצועי יש לי את הכישורים והיכולת לבצע ולהופיע את הסגנונות השונים, לייצר את האווירה הנכונה ולהתאים את הנגינה שלי בהתאם לצרכים שלכם. בסך הכל הצלחת האירוע הינה גם אחריות שלי - להפיח בו רוח חיה ולהפוך אותו לתוסס, מהנה ובלתי נשכח.