הרכבים לאירועים - בסטייל לאירוע שלך

כאשר מארגנים אירוע ומעוניינים ליצור עבור האורחים חוויה חד-פעמית ומיוחדת, הרכב מוזיקאלי או להקה הם בהחלט רעיון נהדר שתהפוך את האירוע למרגש ולבלתי נשכח! כשמדובר במוזיקה, באמת שאין כמו הופעה חיה, אשר זו מסוגלת לחדור הישר אל הנשמה לגעת ולרגש כל פעם מחדש. 


יש מגוון רחב של אפשרויות ולהקות בשוק אשר מציעות מגוון עשיר של סגנונות שונים של מוזיקה, וגם כל מיני הרכבים במבנים שונים אשר מתאימים לסוגים שונים של אירועים. העלות של הרכבים מוזיקאלים משתנה בהתאם לגודל ההרכב, רמת הביקוש ואופי האירוע עצמו. 


בבחירת הרכב מוזיקאלי כדאי להבין מהו הסגנון המוזיקאלי שאתם רוצים ואיך אתם מעוניינים  לשלב את הרכב באירוע עצמו. האם תרצו את ההרכב ברקע עם מוזיקה שקטה ומרגיעה בקבלת הפנים? או שמא במופע מקפיץ עם להקה על במה שמרקידה ומלהיבה את אחרון האורחים שממאן לרקוד בשיאו של האירוע?

אני מציע לכם הופעה חיה, אשר מסוגלת לחדור הישר אל הנשמה לגעת ולרגש כל פעם מחדש עם חוויית הופעה מקפיצה עם אווירה אקסקלוסיבית ואינטימית במיוחד בשבילכם והאורחים שלכם. 

אני יודע שאתם רוצים להפיק אירוע יוצא מגדר הרגיל לאורחים שלכם, לכן אני מציע כאן שני הרכבים מובחרים, נועזים ומיוחדים לבחירתכם:


דדיז בראס בנד- תזמורת צעידה

הרכב צעידה של כ 6-10 נגנים הכוללים כלי נשיפה שונים ותופים עם רמות קיצוניות של גרוב ועוצמה בלתי ניתנת לריסון. אף אחד לא נשאר אדיש! מתאים לתהלוכה, מופע על במה או פריצה במסיבה.מאדפיל- צמד סקסופונים ביט בוקס

צמד סקסופוני נשמה וגרוב אשר מביא את רוח ההיפ הופ אל האירוע שלכם. ביצועים מיוחדים ללהיטים מכל הזמנים עם ביטבוקס מפתיע במהלך הנגינה, מקפיץ ומלהיב כל אורח. מתאים לתהלוכה, פריצה במסיבה, מופע קצר, לייב און דיג'י ואף למופע בקבלת פניםToca Toca - מוסיקה קובנית

הוואנה זה כאן! מקצבים לטינים  סוחפים ותוססים, מאסטרית המוסיקה הקובנית נאמנה לשורשים הדרום אמריקאים במקצבים לטיניים משגעים וחמים, עם הלהיטים הגדולים מקובה לקבלות פנים ומוזיקה לאירועים בחגיגה קובנית.